Paslaugos

Motociklų ir automobilių pirkimas pagal užsakymą.

Teikiame tarpininkavimo paslaugą-motociklų, automobilų ar kitos technikos pirkimo ir transporto  organizavimą Vokietijoje ir kitose Europos šalyse.  

Pirkimas vyksta tokia eiga:

  • pasirašoma paslaugų teikimo su tartis ir pervedamas avansas į UAB Kauno motocentro sąskaitą
  • klientas pagal savo kriterijus suranda sau tinkamą transporto priemonę ar kitą techniką vakarų Europos šalių internetinėse svetainėse (mobile.de, autoscout .de, marktplaats.nl ar kt.)Beta motociklai Lietuva
  • mes susisiekiame su pardavėjais ir suderiname transporto priemonės rezervaciją ir kainą. Esant būtinybei pervedame rankpinigius į pardavėjo sąskaitą užsienyje
  • organizuojame transportą į kliento pageidaujamą vietą Lietuvoje

Kainos: komisinis tarpininkavimo mokestis –nuo 150 eur +PVM ir transportavimo išlaidos (priklauso nuo perkamos transporto priemonės tipo ir jos buvimo vietos, taip pat pristatymo vietos Lietuvoje) 

Motociklų  pardavimas ir konsultacijos.

Pagrindinė įmonės veikla-motociklų pardavimas, čia specializuojamės ir siekiame būti geriausi, taigi visada padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią ir Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį motociklą, suteiksime išsamias konsultacijas bei galimybę pabandyti motociklą. Taip pat, esant pirkėjo pageidavimui, padėsime sutvarkyti  visus registracijos formalumus. 

Motociklų registracija ir kiti formalumai.

Visi įmonėje parduodami motociklai turi dokumentus ir yra registruojami. Pardavimo atveju su pirkėju sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis ir išrašoma sąskaita, taigi lieka tik privalomojo civilinio draudimo sutarties sudarymas ir registracija Regitroje. Šios procedūros užtrunka ne ilgiau, nei keletą valandų, po kurių Jūsų naujasis motociklas bus paruoštas mėgautis važiavimu gatvėje!

Parduodant motociklus pirkėjams iš Rusijos, Baltarusijos ar kitų ne ES šalių visada padėsime atlikti muitinės procedūras, o taip pat, atskirai suderinus, galime nugabenti  transporto priemones iki LR sienos ar suorganizuoti transportą į didžiuosius  Baltarusijos ar Rusijos europinės dalies miestus.

 

 

Rekvizitai

UAB Kauno Motocentras
Įmonės kodas: 302931616
PVM mokėtojo kodas: LT100007343519
El. paštas: info@motocenter.lt ; nuoma@motocenter.lt
Mob. Tel.: +370608 73398
Adresas: Tirkiliškių g. 35, 46455 Kaunas

Oficialus atstovas Lietuvoje

BetaLogo uai 258x246

Facebook